(zamítnut) PanTommy - Builder

Zamčeno
PanTommy

(zamítnut) PanTommy - Builder

Příspěvek od PanTommy » úte pro 05, 2017 6:05 pm

1) Nick na serveru: PanTommy
2) Server: PvPCraft
3) Věk: 15 let
4) Něco o sobě: Jsem pohodář to si dělá to co ho namane. Rád stavím je to můj koníček už dlouho se tomu věnuji a chci vám zlepšit server svými stavbami.
5) Kolik dní/roků/měsícu se cca. orientuješ ve světě PvP serveru s frakcemi ? Se serverem s Frakcemi mám velké zkušenosti hrál jsem to již dávno a dlouho a nyní jsem zase začal na vašem serveru.
6) Kolik času strávíš přibližně denně na serveru? Podle času ale tak 2-3 hodiny.
7) Jak dlouho již hraješ na serveru: Na serveru hraju chvíli a baví mě to tam. Nedokážu říct jak dlouho cca týden :D
8) Na čem myslíš, že by měl náš tým zapracovat/zlepšit. Co by jsi změnil? Určitě to jsou za mě stavby. Nechci vás kritizovat ale jelikož mám zkušenosti tak to budou stavby co se mi nelíbí.
9) Máš/měl(a) jsi nějaké přestupky na PvPcraft? Zatím neměl.
10) Proč chceš být helperem / cheathunterem ? Chci být builderem protože vám chci zlepšit vzhledem server, aby to nalákalo hodně lidí a ať se tam cítí dobře.
11) Proč bys měl být zrovna ty cheathunterem? Chci vám zlepšit server svými stavbami tak proto chci být Builder.

Přikládám své díla mám jich daleko více ale snad toto stačí. https://pantomik.imgur.com/all/
Aeder

Re: PanTommy - Builder

Příspěvek od Aeder » čtv pro 07, 2017 8:39 pm

Ahoj, díky za tvůj čas a stručně napsanou přihlášku do teamu. Někdy si tě na serveru odchytnu a ukážeš mi, co v tobě je! :)
Laky.
bublif

Re: PanTommy - Builder

Příspěvek od bublif » sob pro 09, 2017 8:25 pm

Zamítnut! Permanentní zákaz (pokus o reklamu)
Zamčeno