LampickaCZ - Helper/Cheathunter

Odpovědět
Uživatelský avatar
LampickaCZ
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 02, 2018 5:17 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LampickaCZ - Helper/Cheathunter

Příspěvek od LampickaCZ » pát úno 02, 2018 5:41 pm

1) Nick na serveru: LampickaCZ
2) Server: PLAY.PVPCRAFT.CZ
3) Věk: 22
4) Něco o sobě: Ahoj jesem Honza a momentálně studuji na ČVUT teď budu psát bakalářskou práci takže očekávám volnější semestr a taky 4 měsíční prázdniny takže budu mít hodně času na to abych se zapojil do obnovy legendárního server PVPCraft.cz který je mi již řadu let krásnou vzpomínkou.
5) Kolik dní/roků/měsícu se cca. orientuješ ve světě PvP serveru s frakcemi ?
Tak na to bude těžké odpovídat ale myslím že jak byl druhé oživení pvpcraftu tak už jsem něco uměl frakce mám hrozně rád je to ta nejvíce adrenalinová záležitost co se dá na pc zažít teď jsem ale přešel spíše na Rust ale na Minecraftu je to mnohem mocnější a dá se zde více získat :D ted více něž několik let to je má odpověď.
6) Kolik času strávíš přibližně denně na serveru?
No vzhledem k tomu že je tam teď whiteList tak nevím ale moc asi ne. Samozřejmě až se to rozjede tak co nejvíce.
7) Jak dlouho již hraješ na serveru:
No pokud bych vzal v úvahu ten poslední když jsem tu ještě hrál tak asi dva roky možná víc nevím nevzpomínám si.
8) Na čem myslíš, že by měl náš tým zapracovat/zlepšit. Co by jsi změnil?
No rozhodně by jsme jako team měli dostat server to funkčního stavu tak aby si ho hráči zase oblíbili jako za starých časů. Také by se mi líbil ticket system jako je na příklad v takových peckách jako je World of Warcraft kde by si hráči mohli in game zadat ticket který bych jako helper nebo cheathunter vyřešil.
9) Máš/měl(a) jsi nějaké přestupky na PvPcraft?
Nevím o nich když mě někdo hodně naštve tak jsem sprostý ale jinak ne pokud se nebudu moci zúčastnit hry jak bylo napsáno ve varování tak mě si nikdo nenaštve tak bych se toho nebál.
10) Proč chceš být helperem / cheathunterem ?
Protože co mi opravdu vadí ve hrách je že když vidím jak někdo nedodržuje pravidla tak jsem bezmocný a nemohu nic dělat takto bych to chtěl oplatit všem poctivcům jak jsme já a nachytat nepoctivce aby byli potrestáni.
11) Proč bys měl být zrovna ty cheathunterem?
Protože to co jsem napsal nahoře by vás mělo přesvědčit že jsem ten praví :D ale když to chcete slyšte tak jsem ten nejlepší na tuto pozici případně bych mohl pomoci s nastavováním jednotlivých pluginů docela se v tom vyznám a také mi s tím pomohou zkušenosti z programovacích jazyků jak jsou Assembler, C, C++, C#, java, Bash, MySQL, Html, CSS, Latex, Tech, Formátování readme a wiki. Nevím ale mohlo by se vám to hodit. Tak snad jsem vás neznudil a těším se na další komunikaci. kontakt na skype:prajzy další kontakty jako FB poskytnu raději neveřejně nebo po další domluvě. :ugeek: nejaktivněji mě zastihnete na mém emailu lampicka92@gmail.com
Odpovědět