Fr0zt3 , Cheathunter

Zamčeno
Fr0zt3

Fr0zt3 , Cheathunter

Příspěvek od Fr0zt3 » ned lis 12, 2017 11:33 am

1) Nick na serveru: Fr0zt3
2) Server: PvP Frakce
3) Věk: 18 let
4) Něco o sobě: (napiš minimálně 20 slov) Jmenuji se Kristián, je mi 18 let, pocházím ze Zlínského Kraje. Rád sportuji, trávím čas venku, ale také i na PC
5) Kolik dní/roků/měsícu se cca. orientuješ ve světě PvP serveru s frakcemi ? Frakce hraji už tak 5 let, možná i více, nehraji to pořád v kuse, občas si dám pauzu, ale jinak znám dobře frakce a pvp.
6) Kolik času strávíš přibližně denně na serveru? Tolik kolik bude potřeba a jestli mi to dovolí volný čas, ale budu se pokoušet tam být co nejdéle, třeba i celý den.
7) Jak dlouho již hraješ na serveru: Už od začátku projektu PvPcraft
8) Na čem myslíš, že by měl náš tým zapracovat/zlepšit. Co by jsi změnil? No tak to zatím nemůžu posoudit, protože jsem nehrál na novém PvPcraftu. Jen doufám že bude dobrá komunita, jako byla dříve, několik let zpět.
9) Máš/měl(a) jsi nějaké přestupky na PvPcraft? Neměl
10) Proč chceš být helperem / cheathunterem ? Protože se chci starat o chod serveru pvpcraft, chci zajistit aby na serveru bylo co nejméně cheateru a aby kvůli nim neodcházeli podctivý hráči.
11) Proč bys měl být zrovna ty cheathunterem? Protože si myslím že mám hodně zkušenosti z frakcema a také se starání o server. Na PvPcraftu jsem byl dříve admin, helper a také i CheatHunter.
Fr0zt3
Deny
Admin

Re: Fr0zt3 , Cheathunter

Příspěvek od Deny » pon lis 13, 2017 10:06 pm

Ahoj, píšeš, že si na PvPCraftu byl dříve admin/helper i cheathunter. Mohu se tedy zeptat na Tvé předchozí nicky, pod kterými si hrál / byl admin? Díky.
bublif

Re: Fr0zt3 , Cheathunter

Příspěvek od bublif » sob lis 18, 2017 12:03 am

Zamítnut, hráč nejeví zájem.
Zamčeno