RojoViolencia Cheat Hunter

Zamčeno
RojoViolencia

RojoViolencia Cheat Hunter

Příspěvek od RojoViolencia » pon lis 06, 2017 8:43 pm

Timto se poslusne hlasim na nabor lovcu cheateru, oddavam svoji vernost vudci, a celym svym srdcem budu strilet podvodniky na potkani. 8-)

Me vznesene jmeno je RojoViolencia (ze spanelskeho jazyka Rude Nasili).
Svoji povinnost budu plnit svedomite na serveru PvP Factions.
Muj vek je velmi neobvykly v Minecraft komunite, jakzto jeden z mala hracu jsem opravnen si v obchode zakoupit meho oblibeneho Zlatopramena.
Ale dobre, je mi 18.
Muj zivot je plny dobrodruzstvi, chodim se pravidelne nechavat zmlatit v jedne telocvicne v Praze, za ucelem trenovani Krav Magy. Obcas si zajdu zastrelit par lidi na airsoftu, avsak vzhledem k moji slabe vybave lide spise strileji me. :?
Moje orientace v PvP Factions svete je velmi rozsahla, jsem prirozeny lovec od prirody, a vlastnit frakci at uz v Minecraft svete ci v realite, me laka vice nez cokoliv jineho. Zadny soucit s civilisty a zajatci. :x
Avsak ma aktivita je velmi zhoubna, obcas se stane ze svoji milovanou frakci necham den ci dva bez dozoru, avsak nekdy jsem schopen byti i tyden v kuse online. Zalezi na mych dalsich aktivitach, studiu a praci. :ugeek:
PvPCraft byla moje laska v dobach kdy frakce mezi sebou nicili hrady za pomoci TNT kanonu.
Co se tyce na muj nazor ohledne zdokonaleni teamu, tak je to urcite vytrvalost. Dosti me bolelo kdyz jsem musel opustit svoji milovanou frakci kdyz se svet PvPcraftu rozpadl. Avsak verim tomu ze tento revolucni okamzit vytahne PvPcraft z hrobu, a zacneme spolecne budovat novou virtualni spolecnost v tomto svete.
Moje prestupky ? No co si budeme povidat... jakozto maly harant ktery si na serveru obcas otevrel pusu a byl napomenut adminem jsem nebyl uplne svaty, ale nic vaznejsiho nez napomenuti jsem nedostal.
A proc chci byt cheat hunterem ? Rad bych byl soucasti takto velkeho projektu a hlavne... jsem lovec od prirody, a tak mi dela velkou radost kdyz muzu nekoho vzit pod krkem se slovy "A mam te" a nasledne formou defenestrace vyhostit cheatera ze sveta nekonecneho silenstvi a valek.

Tak a na zaver, proc chci byt cheat hunter ? No na tuto otazku jsem uz odpovedel, chci byt soucasti tohoto projektu, a jsem kapek sadista.

S pozdravem
Rojo Violencia
bublif

Re: RojoViolencia Cheat Hunter

Příspěvek od bublif » stř lis 08, 2017 8:15 am

Ahoj, jsi v řešení.
Děkujeme za strpení.

Na tuhle zprávu prosím neodpovídej.
mominilos
Kontaktovat uživatele:

Re: RojoViolencia Cheat Hunter

Příspěvek od mominilos » stř lis 08, 2017 8:43 am