Tak ještě jednou pro Bublifa

Odpovědět
Jamiik

Tak ještě jednou pro Bublifa

Příspěvek od Jamiik » čtv pro 07, 2017 3:51 pm

Tady nejde o nějaké vyjadřování.. Já si nebudu hrát na povýšence.. nemám to zapotřebí.. nestydím se za to co jsem. Dostanu Mute na 24 hodin jen za to že řeknu že se určitý Admin nudí a tak dává Mute ? To je urážka třetího stupně viď :D :D :D posuď sám.. Promiň, ale jestli by tě tohle taky urazilo tak nevím co děláte v AT. Admini se vždy o hráče starali a to že si tam "někdo" (já) něco "mele"... jen dáváš najevo, že se stou pravou spojuješ.. kdyby sis toho nevšímal nikdo by nezjistil že je to přesně tak jak jsem psal do Chatu včera ;)

A když žádám o vysvětlení tak mi napíšeš, že se chovám jak kokot.. Ještě aby ne, když jentak dostanu Mute protože se Ston... chtělo. Kor když mě tam dá 24 hodin za provokaci. A druhýmu týpkovi dá 2 hodiny za opakovanou provokaci :-D Což znamená, když se do tebe fakt pustím a začnu se do tebe navážet a ne ty sračky co vlastně nebyli ani spojený stebou protože sem nikde nenapsal tvůj nick Stone.. jen ty sis to v tý svý hlavičce spojil.. tak dostanu menší trest ?

To mi trošku nedává smysl ten Váš "systém"
StonoWinnerZ

Re: Tak ještě jednou pro Bublifa

Příspěvek od StonoWinnerZ » čtv pro 07, 2017 5:02 pm

Hned první věta všechny čtenáře ujistila, že to zapotřebí máš. Pokud nevnímáš své chování a přijde ti v pořádku, tak ti musím opět říci, není.
Jamiik

Příspěvek od Jamiik » čtv pro 07, 2017 5:17 pm

Jestli vážně nemáš důvod za co si mě 2x kicknul a 2x Mutnul tak to je smutné.. Po třetí jsem se ujistil, že tu nemáš co dělat. Věk opravdu sedí to co jsem slyšel na tebe. Samé výmluvy, ale že by si mi to tu napsal to ne viď :)

Edit: Nevyjadřuj se prosím k tomu příspěvku toto je jenom pro Bublifa :D
StonoWinnerZ

Příspěvek od StonoWinnerZ » čtv pro 07, 2017 5:30 pm

Myslím, že ty i já jsme se dostatečně vyjádřili. Čekejme tedy k závěrečnému verdiktu od bublifa.
Jamiik

Příspěvek od Jamiik » čtv pro 07, 2017 5:32 pm

StonoWinnerZ píše:
čtv pro 07, 2017 5:30 pm
Myslím, že ty i já jsme se dostatečně vyjádřili. Čekejme tedy k závěrečnému verdiktu od bublifa.
Tvůj příspěvek je naprosto zbytečný, nechápu co proti mě máš a proč se do mě furt sereš ?! Pokud neuneseš pravdu jdi se léčit. Toť vše ;)
StonoWinnerZ

Příspěvek od StonoWinnerZ » čtv pro 07, 2017 5:36 pm

Ba spíš naopak chlape, ty se vnucuješ mně a mohl bys toho už nechat. Pokud se vydáváš za dospělého jedince, tak TY by ses podle toho měl chovat. Večer ( okolo 22:30 ) budu na TS3, promluvíme si a tím to uzavřeme, co říkáš?
Jamiik

Příspěvek od Jamiik » čtv pro 07, 2017 5:48 pm

Už nemám slov. Končím tuto debatu. Udolal jsi mě svojí povýšeností a přechytračeností. Omlouvám se, že se ti nemůžu rovnat.

Jediný co jsem od tebe chtěl slyšet proč sis na mě tak zasedl když jsem ti vlastně nic neřekl. Všechno si bereš hned osobně a nejednáš podle kodexu.

Mrzí mě, že PvPCraft Team už asi (4. generace) zašla až takhle nízko. Teď už to vážně dají každému. ;) Když si hraješ na Pana Velkého - tak proč si mi nemohl na spawnu postavit jednu podělanou kostku.. řekl si že nesmíš (nejspíš by to byl support viď, jeden blok na spawnu kde stejně nic rozbít nemůžu) palec hore! Ale to že přesouváš lidem spawnery to je v pohodě ;)

Tímto končím a už o tobě nechci slyšet ;) Nemáš pro mě žádnou hodnotu. Aneb jak ses strašně chtěl ukázat jako dobrák, spíš si dopadl jako hlupák.

Je mi to líto ;)
bublif

Příspěvek od bublif » čtv pro 07, 2017 7:46 pm

Ahoj,

včera v noci jsem sepsal délky banů/mutu, pokud-li je některý z adminů/helperů nebude dodržovat, bude nést následky. Se Stonem jsme se včera s Lopezem dohodli, že hráče bude prvně varovat prostřednictvím kicku/upozornění a až poté jim bude udělovat tresty.

- Ještě dnes budou délky zveřejněné.

Omlouváme se za způsobené problémy všem, kteří dostali za stejnou věc delší ban než jiní.

Topic zůstane ještě po dobu 24 hodin otevřený
Odpovědět