StonoWde***

Zamčeno
Jamiik

StonoWde***

Příspěvek od Jamiik » stř pro 06, 2017 10:45 pm

Laskavě mi někdo z vedení řekne co to je za Dementa co všem davá mute za pravdivé věci do chatu. Ano pravda se nikomu nelíbí ale co je tohle za chování ? Děláš si prdel ? Ty vážnš usiluješ o to aby tu hrálo 5 lidí. Na tomhle to vždy končí ;) Dementi v AT. ;)

Okamžitě mi to sundej a Momimu taky. Chováš se jak dítě... možná jsi :(

EDIT: A laskavě se mi tady k tomu vyjádříš.. tohle chování snad nemyslíš vážně.
StonoWinnerZ

Re: StonoWde***

Příspěvek od StonoWinnerZ » čtv pro 07, 2017 11:46 am

Nyní si všem ukázal, že mám pravdu a neumíš se chovat. Není třeba k tomu více dodávat.

Mute ti zůstane.

StonoWinnerZ
Jamiik

Příspěvek od Jamiik » čtv pro 07, 2017 1:38 pm

Tak a teď vážně. Seš opravdu tak hloupý jak píšeš ? Žádal jsem o vysvětlení proč si mi nám dal Mute ? Jaký to mělo důvod. A ne že mi tu napíšeš, že mi mute zůstane 😃 😃 kámo tak nevím jestli ti je opravdu 16. Snažíš se chovat chytře ale tohle ti nežeru ani já. 😉 Každému rozdáváš Mute na potkání, takle se Admin nechová. Kazíš pověst PVPCRAFTU to ti nedovolím.

Edit: btw všichni mě znají jak se chován či nechovám.. pokud si někdy hrál na pvpcraftu což pochybuji tak mě nesuď 😘
bublif

Příspěvek od bublif » čtv pro 07, 2017 2:48 pm

Ahoj,
upřimně tady nikoho nezajimá jestli si hrál nebo nehrál na starým pvpcraftu. Jakmile se začneš chovat slušně a nebudeš se navážet do adminů, můžeš podat normální a klidnou stížnost znovu.

Děkujeme.
Stížnost zamítnuta. Viz. vyjadřování
Lock.
Zamčeno