Stížnost na rad0

Odpovědět
RingyPongi

Stížnost na rad0

Příspěvek od RingyPongi » stř pro 06, 2017 3:25 pm

Toto je stížnost na rad0 je to helper který nám na Teamspeaku vynadal do retošů

Nadržuje fakemanovi

Je zasedlý na YZOMandias
iHarry

Re: Stížnost na rad0

Příspěvek od iHarry » stř pro 06, 2017 3:31 pm

Ano ano, mužu jen dosvědčit. Fakeman napsal 3 nadávky rozloženě, dostal upozornění a kick. Já napsal nadávky za sebou a dostal jsem vše naráz. Prosím o vysvětlení. Poté co jsem přišel na teamspeak, řekl že mute snižuje pouze těm co se ospravedlňují, řekl jsem ospravedlňuji sa, on řekl že mi stejně nedá mute na míň, poté co jsem se ho zeptal, proč mi nedá mute na míň, řekl "ALEBO" to dokazuje inteligenci tohoto tvora. Dá se přirovnat k nějakému hmyzu, například komárovi. Prosím o vysvětlení nadržování tohoto člověka. Jsem opravdu rozhořčen.

- BTW na moji stížnost že fakeman nedostal mute, řekl že byl zrovna na cígu takže má prý štěstí, ale přitom mi dal mute za nadávky (psal jsem si normálně s kamarádem, nikoliv abych nadával adminovi, což fakeman udělal mimochodem.) Které jsem psal těsně po fakemanovi, to znamená, že musel scrollovat chat. HELPER PRÁVA NA MUTE, KICK A BAN MŮŽE BÝT JEN NA PVPCRAFTU FAKT ŽE JO :) :) :lol: :lol:
rad0

Příspěvek od rad0 » stř pro 06, 2017 3:52 pm

Ahoj RingyPongi

Začal by som tým že ste sa pripojili do mojej roomky na TS3, s tým že nech dám Harry3553 unmute že to není fér a že fakeman tiež nadával tak tu máš vysvetlenie :

1. Dostal upozornenie do chatu (nech sa kľudní) následne po pokračovaní v nadávkach KICK (Neslušné vyjadrovanie - posledné upozornenie inak MUTE)
po tomto kicku sa hráč pripojil na server a začal znova nadávať tak za nerešpektovanie pravidiel chatu si mal dostať MUTE .
Preklikol som sa a napísal som zle tvoje meno a hneď na to si mi napísal že som citujem: "ty si ale kokot ani napísať to nevieš" .
túto vetu si si mohol odpustiť a žiadne mute si mať nemusel, no keď sa niekto nevie správať za to ja nemôžem :-)

2. Fakeman dostal upozornenie a následne kick za nadávky ak ešte niečo dnes napíše bude potrestaný MUTE .

3. Není som zasadnutý na YZOMandias len sa snažím o to aby ste si nenadávali a správali sa slušne a vaša frakcia to stále nevie pochopiť .
+ rada do budúcna píšte si to v /fc /msg a pod a nie do verejného chatu díky !

váš Rad0
Obrázek
bublif

Příspěvek od bublif » čtv pro 07, 2017 12:02 am

Ahoj,
Ringy předlož nějaké důkazy, že vám nadával a můžeme to dále řešit.
Myslím si, že rad0 je jeden z nejkvalitnějších helperů, které máme.

iHarry, k čemu je nám omluva, pokud si jí musíme vyžádat...
Odpovědět