Mulfgard

Zamčeno
Ezekiel_Cz

Mulfgard

Příspěvek od Ezekiel_Cz » ned pro 10, 2017 8:43 pm

Ahoj :) Dnes 10.12.2017 jsem po kothu naběhl v invisu dožrat nějaké ty věci, které by tam případně byli :) Věci jsem nenašel, ale našel jsem Mulfgarda, který asi čekal na to až se odportuje, říkám si, že třeba bude ještě zaplej a zkusím ho jen tak nevinně obějít :D Obcházení se mi nepodařilo.
Ano není tam vidět, že mám na sobě neviditelnost, ale když si video budete stopovat celou 2. sekundu tak uvidíte, že jsem mrtvý, ale on ještě pořád kouká dopředu, takže je jasné, že jsem neviditelnost měl, jelikož by mě viděl už dávno před tím a nějak by reagoval (Pro případ, že by se vykecával).
https://youtu.be/978gU-vCY5U

+ přikládám fotáž z videa, na které vidíte, že mulfgard kouká směrem úplně jinam, ale v chatu už jsem mrtev :D
https://www.imgup.cz/image/LZCC
Mulfgard

Re: Mulfgard

Příspěvek od Mulfgard » ned pro 10, 2017 10:27 pm

Zdravím!
Keby si nemal šrot PC tak by si vedel, že keď si dáš grafiku na full tak krášne vidíš particle (chodenie po zemi a "bubliny" z potek). Odteraz budem každý fight natáčať aby si už neplakal. : ))
PS.: Už niekoľko dní hovoríme, že sme rdy na kontrolu... : )
Peace
instqntly

Příspěvek od instqntly » ned pro 10, 2017 10:43 pm

Nazdar,
Ve hře nedokážete zabít, a tak to zkoušíte timhle způsobem co? :lol:
Na videu je vidět akorát tvoje nedobrý připojení, Mulfovo slovenský připojení, mska a jeho pomalejší reakce.
Kdyby měl KA tak se k němu rozhodně na takovou blízkost nedostaneš. Už jsme jednou byly kontrolovaný bublifem a po každém i před každým bojem spamujeme chat, že jsme rdy na kontrolu. Jestli tohle někdo zhodnotí jako KA tak má rozhodně velký zkušenosti a daný post má určitě právem :D :D .
bb Áďo
bublif

Příspěvek od bublif » pon pro 11, 2017 12:09 am

Tomu se nedalo řict ani kontrola... :)

Video nedostatečné

LOCK

————————— ( KONTROLY INFO ) ———————
Pokud-li vás CH vyzve nyní ke kontrole, bude to velice důkladné. Pokud u vás v počítači nelezneme nějaké cheaty, tak budete zabanováni:)
Zamčeno