xxxCrimixxxx... Kopecga

Odpovědět
JsemRybar

xxxCrimixxxx... Kopecga

Příspěvek od JsemRybar » úte pro 12, 2017 7:27 pm

Zdravím,
dneska jsem se na přednášce dozvěděl, že jsme byli vykradeni. To by mi bylo teoreticky jedno, kdyby to udělali férově a bez cheatu a dalších blbostí, ale borci si stáhli chestESP a xraye a našli naše skryté chestky. Vím, že tu máte detektor na otevírání chestek (vidím pluginy) Takže si to jeste můžete zkontrolovat + kdo co zničil a tak. Nebo to tu myslím bylo.
Důkazy, napíšu to slušně, doufám, že vaše IQ je větší než 100, takže to pochopíte. Borci v životě nemohli vědět, (fakt jako kurde nemohli, takový Sherloci nejsou..... kidi, co neumí nic, jen kráct a podvádět, to je celé), kde se truhly nachází, pochopím, kdyby jsme byli rozkopaný a vše by yblo poničené.... ale oni jako největší hňupové vykopali rovnou přímou cestičku ke skrytým chestkám... :D Vůbec mě nezajímá, že ty borci sem investovali penízky od maminky (asi hodně jelikož mají MVP a další blbosti...) Ale když se jedná o férovost a spravedlnost (což se tady prezentujete, že jste), tak by měli dostat okamžitě ban nebo IPBAN, protože chestESP na to není mod to je v hackclientu. Raději vám ukážu ty cestičky... a argumenty typu: "to jste si udělali sami, jste ratardi, nemáte je brát do frakce, dobře vám tak" si strčte s prominutím do prdelky :-) :*
https://imgur.com/a/cD58W

Loučím se
Vaše LEgenda <3
StonE_CZ byl velký pán, doufám, že nepokazím jeho jméno!
JsemRybar

Re: xxxCrimixxxx... Kopecga

Příspěvek od JsemRybar » pát pro 15, 2017 10:41 am

Čekám na vyjádření... Nebo neumíte ani už číst?
StonE_CZ byl velký pán, doufám, že nepokazím jeho jméno!
Odpovědět