Natáčím videa!

ARGHONY

Re: Natáčím videa!

Příspěvek od ARGHONY » stř lis 29, 2017 2:03 pm

Píše mi výplodek, který ani neví jak stáhnout obs. Celkem k smíchu, že píšeš sračky a když se podívám na tvůj youtube "The best", tak ty bys točil s takovou kvalitou asi až do teď. Začni prosím točit zase - celkem se těším na tvoji další "Děkovačku". :lol:

Jinak neboj, když budou hcfka, tak budu natáčet i z PVPCraftu. Alespoň příště líp sleduj fórum a napiš to o týden dřív.
FatalTeror

Příspěvek od FatalTeror » čtv lis 30, 2017 5:30 pm

Ta kvalita stála z hovno to je fakt, já se do tvojí tvorby nesral tak by jsi se nemusel chovat jako blbec a srát se do toho co jsem dělal před 4 lety. Kdyby jsi nebyl idiot věděl by jsi že šlo o to natáčet fighty z oblíbeného serveru aby to serveru pomohlo a hráči se bavili.
ARGHONY

Příspěvek od ARGHONY » čtv lis 30, 2017 7:19 pm

já se do tvojí tvorby nesral
V minulém příspěvku jsi napsal, že můj kanál je špatný. Takže mám špatný vzhled youtube než ostatní? tf :roll:
^^ ofc nemám nejlepší videa, ale upravil sem nastavení & render, takže už by to mělo být mnohem lepší. new vid soon
fighty z oblíbeného serveru aby to serveru pomohlo a hráči se bavili
a) točím taky z oblíbených serverů - taky teď nezapnu obs a nezačnu točit z QPlay jen kvůli views.
b) pomohlo serveru? - nemyslím si, že bys v té době nějak moc vyčníval s tím kolik tě sledovalo hráčů.
c) kdybych dělal clickbait, kde by byla černá obrazovka, tak bych mohl říct, že hráče mé videa nebaví. Hráčům, kteří hrají pvp nebo hcf se může moje tvorba líbit. Chtěl jsem natáčet ze serveru, a také natočit trailer z PVPCraftu, ale bohužel se nejeví žádný zájem ze strany admin týmu, kteří by byli schopni tomuto alespoň trochu přispět. Mám celkem dost málo subů, ale co už.
Odpovědět