Nějaký ten tuning.

Odpovědět
Ezekiel_Cz

Nějaký ten tuning.

Příspěvek od Ezekiel_Cz » čtv pro 07, 2017 7:47 pm

Zdravíčko :) Měl bych pár návrhů ohledně PvP: 1. Zvýšil bych dobu trvání mezi ender perlami, jelikož 9 sec mi nepřijde dostačující - navrhoval bych třeba 15 nebo 18 sec.
2. Výdrž brnění, mi přijde docela krátká, meče ho ničí docela kvalitně a to nepočítám sekery - třeba Tacer má na skillu 400 celých 9 poškození do brnění což už je solidní výsledek :O (Naštěstí bojuje se mnou), prostě když si vezmete jak rychle se ničí brnění s UNB III tak brnění bez nerozbitnosti je nepoužitelné.
3. Tak a bodem číslo 3 se dostávám k tomu nejdůležitějšímu a to k tomu, že na serveru chybí aktivní, nebojácný Admin team. Sem tam se stane, že admin není k dispozici - chápu, že tam nemůžete být celý den, ale alespoň aktivitu o eventy - např. Dnes byl koth, ale žádný admin, který by dohlížel na souboj o jeho zabrání. Konec konců koth je ta akce, kde je nejvíce hackerů na 1 místě. Tímto se dostáváme k tomu, že Admin team je strašný přizdisráč - vše si nechávají od hráčů líbit, většinou nechtějí ani kontrolu, že prý není důvod - Tak a já vám říkám, že kdyby jste 1 na tom kothu byli tak důvod máte. Na závěr cituji pár odpovědí Admin teamu na mou prosbu : Já - Prosím tě portni se na hráče Tacero, jelikož nejspíše bojuje s hackerem, můžeš to omrknout ? a na to mi odepíše admin - nemám čas. :lol: Tak to asi není úplně admin team, který by tento server potřeboval že ? :D No doufám, že si to na tomto aktivním fóru někdo přečte. Krásný zbytek dne Vám přeje přátelský Ezekiel_Cz ;)
bublif

Re: Nějaký ten tuning.

Příspěvek od bublif » čtv pro 07, 2017 7:57 pm

1) Souhlasím, nejspíš se nám změnilo nastavení, správně to má být na 15s
2) Vydrž brnění -(víme o tom) Nevím jak dlouho ještě potrvá, než to vyřešíme.
3) Jméno administrátora?
Odpovědět