zvíšení xp lootu a nebo moznost kupy spawneru (za silvery)

Kopecga1

zvíšení xp lootu a nebo moznost kupy spawneru (za silvery)

Příspěvek od Kopecga1 » ned pro 03, 2017 5:46 pm

zdravim jelikoz vas xp looting je nastaveny skoro minimalne neda se expim aby cela frakce mela ivcka(kazdy=1) musi se cekat minimalne 4 hodin coz je sileny cas proto by to chtelo zvyseni loot xp
Deny
Admin

Re: zvíšení xp lootu a nebo moznost kupy spawneru (za silvery)

Příspěvek od Deny » ned pro 03, 2017 7:12 pm

Ahoj,

tuto možnost v potaz bereme, dáme vědět v průběhu týdne :)
rad0

Příspěvek od rad0 » úte pro 05, 2017 9:55 am

Ahoj!

Chcel by som poprosiť o zachovanie terajšieho expenia z dôvodu že je to teraz primerane nastavené a som úplne spokojný...

Ako hráčovi sa mi expí super a nesťažujem si dosť OP je už len to že si v enchant table vyberaš enchant aký chceš.

Príklad: Keby za deň vyexpiš 6 setov prot 4 nemala by už takú cenu zachvilu ich na sgervery bude dosť načo to stále uľahčovať...tož môj názor na vec
(jak keby nestačilo pridanie spawner a spawner egg)

Rad0
Obrázek
fakeman

Příspěvek od fakeman » úte pro 05, 2017 12:52 pm

Méně dia,xp = Méně fightů = Menší zábava = Méně lidí = PvPCraft Dead.. :D Je to jednoduché :)
mominilos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mominilos » úte pro 05, 2017 5:05 pm

Ignorujte toho mentála fakemana, je jen nasrany, ze musel odejit hned pri spusteni a ted toho lituje.. :D

jdi si raději na mw, kde mas ivcko do 5hodin protoze tam je loot xp velkej jak prase, jj mw za 2 tydny ani ne dead, furt ta sama srajda dokola
JsemRybar

Příspěvek od JsemRybar » úte pro 05, 2017 8:18 pm

Co to meleš, MW byl super :D toto není ani tak z 50 % nastavené, jako MW, na to, že na to byl swoody sám :D Tak dobrý...(nouchy to mělo, ale toto má masařky) :D :D ty raději negivuj a nedávej věci zpátky hráčům, kteří umřou :D kokos

Jo a vypni si cheaty, protože si jasný... :*
StonE_CZ byl velký pán, doufám, že nepokazím jeho jméno!
Deny
Admin

Příspěvek od Deny » stř pro 06, 2017 1:06 am

JsemRybar píše:
úte pro 05, 2017 8:18 pm
Co to meleš, MW byl super :D toto není ani tak z 50 % nastavené, jako MW, na to, že na to byl swoody sám :D Tak dobrý...(nouchy to mělo, ale toto má masařky) :D :D ty raději negivuj a nedávej věci zpátky hráčům, kteří umřou :D kokos

Jo a vypni si cheaty, protože si jasný... :*
A co kdybys raději na chybky poukázal místo nesmyslného příspěvku?
fakeman

Příspěvek od fakeman » stř pro 06, 2017 7:41 am

mominilos píše:
úte pro 05, 2017 5:05 pm
Ignorujte toho mentála fakemana, je jen nasrany, ze musel odejit hned pri spusteni a ted toho lituje.. :D

jdi si raději na mw, kde mas ivcko do 5hodin protoze tam je loot xp velkej jak prase, jj mw za 2 tydny ani ne dead, furt ta sama srajda dokola
Co to píšeš za sračky? Za 1, Pokud myslíš odchod z AT tak jsem odešel sám dobrovolně když jsem viděl jak to nefunguje.. Dokonce co si tak pamatuji tak jsi byl první komu jsem to říkal tak přestan psát hovadiny že jsem musel odejít apod.. :) Za 2, Jeden z důvodů proč jsem odešel jsi byl i ty.. :D Už jenom když jsem tě slyšel někde na TSku jak se chováš.. :shock: Seš nevychované prase které v AT od začátku nemělo co dělat.. Seš se vší vůlí přesvědčen o takových sračkách že to není ani možné.. Viz tvrdíš mi že jde hitovat na 4 blocky :D :D Prostě o pvp víš velký hovno ale ty místo toho abys uznal že to nevíš tak mi stejně budeš tvrdit že na 4 blocky prostě hitovat jde a že já jsem tu ten špatnej.. :roll: 3, Ano na MW bych s radostí šel kdyby běžel.. :) A myslím si že bych nebyl sám :P Jaké IVčko za 5 hodin ? To si pleteš se současným PvPCraftem :D Tam máš IVčko za 5 hodin které se ti pak za 2-3 minuty fightění zničí.. :) 4, Proč tu vůbec řešíš MW? Ikdyby běžel 2 týdny tak mě ty 2 týdny hraní tam budou bavit více jako rok hraní na serveru kde expím 2 hodiny na to abych si udělal set a pak se mi za 3 minuty boje zničí a mohu jít expit znovu :) Když mi tu tvrdíš že to je ta samá srajda furt dokola tak bych byl rád kdybys mi napsal v jakém konceptu jsou tyto frakce které jsou na PvPCraftu jiné oproti MW? Mě se zdá že jsou úplně stejné akorát s tím že na MW se mi set zničí po normální době, Že tam bylo spoustu KOTH arén, Že tam byla lepší Warzone, Že tam nevypadával factions plugin a enemy se ti pak nemohlo dostat do frakce,Že při začátku serveru anticheat bezdůvodně nekickoval, Že jsem nesežral steak a nedalo mi to speed III a Jump Boost IV,Že nebyly kecy s tím že by si nějaký admin givoval.. Co momi? A že prostě vše fungovalo tak jak má :) Nechtěl jsem tu kritizovat ten celý projekt který se tu snažíte vytvářet ale bohužel.. O MW jsi začal psát ty tak jsem jenom zmínil v čem byl z mého pohledu lepší :geek: 5, Nevím kde tě vyhrabali ale jsem rád že v AT už nejsi.. :) Protože se mi zdá že PvPCraft je už docela potopen a ty jsi byl jedna z jeho kotev :D Tak blbej admin tu ještě nebyl.. :lol: Ale aspon v něčem jsi vynikal :)
mominilos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mominilos » stř pro 06, 2017 12:35 pm

Tak blbej admin, spise ch tu byl, ale odesel hned po spusteni, sry, tak to IV tam mas za 2 hodiny, vlastně hned když ho máš v kitu VIP :D :D
Ale já už ti psal že to hitování na 4 bloky byla moje vědomá chyba ale ty jsi prostě deme*t a deme*tům to vysvětlit nejde.. s tím já už nic neudělám, jo tak ty si hned ze začátku věděl..

připadá mi jako by si tu brečel, že se ti nechce dělat IVčko, v čím tu jsou výjmečné frakce než na MW ? že je to daleko zážívnější, viz jiná mapa, jiná těžba oreček, dlouhé expení, tím víc si toho budou vážit a tím déle tady zůstanou ;)

Já se nedivím že to mw padá po dvou týdnech, jsou tu vlastně 2 důvody, TY jako v admin teamu, druhej důvod je P2WIN, 3 důvod je že tam je všechno rychle, tak to hráče po 2 týdnech přestane bavit :D bo všechno mají..
Ano mw jsem zmínil já jako první, hlavně že ty si pred spustenim na ts mluvil o něm furt dokola, jo tam bylo to, to tam bylo, udelame to jako mw ? blablabla, další důvod proč zminuju mw, protože tam jsou deme*tní admini a ty jsi deme*t a taky nějaký orys120 který má v hlavě vymleto dokonce víc než ty..
JsemRybar

Příspěvek od JsemRybar » stř pro 06, 2017 11:06 pm

Já jen brečím :D Když vidím, co to tady píšete :D hádáš se se mnou asi 5 hodin, že jde hitovat na 4 bloky a ted tady děláš, jak se omlouváš, hlavně, že si psal, že jsme totální kokoti, když tvrdíme 3 bloky... uklidni se... Co jsem tě slyšel, tak jsem hned veděl, že si trošičku mentálek :D už jenom, když při spuštění servveru šlo v lobby hitovat a já řekl, tak tam dejte frakce a claimněte safezonu... a ty si hned rozjel... nějaký chytrý, ne? Prostě úplné sračky... Ano sety se tu ničí pekelně rychle, ale to je zase výhoda těch seker :D Takže by to stačilo pošéfit v configu...
Měli byste zde hodně hrýčů, kdybyste poslouchali to, co vám říkal fakeman, galvetor, Dapho... od začátku a nebo co jsem vám říkal já a házel do té blbosti... stejně ste z toho využili jen ty zákazy těch příkazů. :D
Vám prostě nedochází, co to znamená PVP nebo frakce. To není o těžení a o dělání nějakých jiných sraček :D To je prostě o bojování... a když tu jak kokos musíš jít do netheru, aby sis natěžil netherquartz a získat LVL?????????? (nebo jak se to píše), tak to mi na frakční pvp serrver přijde hodně směšné. Měli jste přidat stackmob plugin, a třeba do VIP+ a lepších /kit spawner jednou za 30 dnů třeba, aby si lidi rychle udělali 30 lvl a šli by bojovat.. Takhle vám tam za chvíli nikdo nebude hrát, protože to už je lepší jít na nějaké EKONOMY, aby sis tam v klídku těžit... Toto není P2W? :D rly? MVP na měsíc tu stojí, jak MVP , které bylo dříve navždy, co bylo za dob kerneta, Vip nemá skoro žádné výhody, když nevezmu v potaz, že jste špatně nastavili EPICWOLRDGENERATOR s těmi diamanty...(přes xray jsem viděl, že tam nic není... a ne ten váš antixray nefunguje, tak jak si myslíte(stačí mít xraytexturepack a máte vyhráto)) takže /kit vip je výhoda, ale to je vše :D Možná ted jste v + ale další měsíc, si to už nikdo nekoupí a to mi věřte :D (možná až na Frosterse, to je retard :D soory Radku, mám tě rád :roll: )
Přidejte do VIP, že se silktouchem může vykopat spawner a hned si to koupí více lidí, protože to je potřeba... Přidejte lootingXP a nastavte jim více expů z mobů, a ten mobstack, pak nebude lagovat server od spawnerů... je to easy, když víte co, ale když nevíte, tak RIP :D... jde toho vymyslet strašně moc, jen nesmíte být líní, to je celý :D

Takhle bych to asi ukončil...
Pac a pusus momukokos... :* doufám, že budeš hackovat dále :* BTW: Spartan je úplně na hovno :D Nezachytí nic zkuste AAC :D méně laguje a je přesnější :*
StonE_CZ byl velký pán, doufám, že nepokazím jeho jméno!
Odpovědět