Swordy - buff

Odpovědět
kemr98

Swordy - buff

Příspěvek od kemr98 » pát pro 15, 2017 12:11 am

Jak si určitě všichni, co zatím bojovali v IV všimli, tak swordy jsou totálně useless. Na tomto serveru se umírá pouze na rozbití setu.

Navrhuji tedy
  • opravu counter attacku - někdy proste uberou 0, což je nesmysl, ještě jsem neviděl, aby critic neubral dvojnásobek, maté to pokazené.
  • zvýšit damage swordu jako takového, aktuálně má +7, hodil bych tam aspoň +10 možná +12, uvědomte si, že axky mají při 500 +11.
    Zkoušeli jsme to a do čistého dia setu bere axka na 1. hit 1,5 na 2. hit už to ujebe dohromady 3,5 srdce, ale sword, ten ubere na 1. hit
    tak 1 a na druhý to skočí na 2...vše při str II
Chce to prostě do PvP přinést trošku větší dmg od swordu, ať si hráč vybere, že buď bude rozbíjet sety nebo bude dávat damage, aktuálně to vypadá tak, že axky davají damage a swordy nedělají nic, protože C-A jsou totálně náhodné a většinou nic nedělají. Přijde mi prostě jako nesmysl, aby axka byla ve všech ohledech takhle dobrá, nerfovat ji rozbíjení setu je blbost, protože je na to dělaná, proto se mi zdá lepší zvýšit dmg swordu a zvýšit tak šance na zabití, které se stane možná tak 1x ze 100 případů a to ještě tak, že taceroo s 500 axkama quick dropne momiho před critiky :)
Mulfgard

Re: Swordy - buff

Příspěvek od Mulfgard » pát pro 15, 2017 1:33 pm

Akurát som to chcel napísať aj ja...
Včera sme ten counter-attack skúšali. 15x ho counter-attack hitol a nezobral som mu nič. Ani 1 hp! Veď sword je proti axe totálne useless...
Kedy to chcete opraviť?
Odpovědět